Wichrowe Wzgórza w Siadle Dolnym.

Domy bliźniacze i szeregowe od 118m2 w Siadle Dolnym na os. Wichrowe Wzgórza

Więcej
Warszawa-Rembertów, ul.Pielgrzymów

To inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w centrum miasta z dobrą i szybka komunikacją (zaledwie 3 minuty do stacji SKM) jak również dla osób ceniących sobie komfort, spokój i bezpieczeństwo.

Więcej
Sulejówek, ul.Sosnowa

W malowniczej okolicy, na zacisznym przylądku tętniącej życiem Warszawy, na granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego powstają domy dwulokalowe.

Więcej
Sulejówek, ul.Narutowicza

Na ul. Narutowicza 44 powstaje mini osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryle budynku o powierzchni użytkowej 117m2.

Więcej
Sulejówek, ul.Starych Dębów

Na ul. Starych Dębów powstaje mini osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryle budynku o powierzchni użytkowej 117m2.

Więcej
Stara Miłosna, ul.Jeździecka

W malowniczej okolicy, na zacisznym przylądku tętniącej życiem dzielnicy Wesoła, na granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego na ul. Jeździeckiej, na wysokości ul. Ułańskiej powstają segmenty posadowione na działkach o powierzchni od 147 m2 do 314 m2.

Więcej
Sulejówek, ul. Konopnickiej

Na ul. Konopnickiej 5 w Sulejówku powstało mini osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami.

Więcej
Stara Miłosna, ul. Malwy

Dom w Starej Miłośnie dzielnica Wesoła - budynek w zabudowie bliźniaczej - położony w zacisznej i malowniczej dzielnicy Warszawy

Więcej
Stara Miłosna ul.Nizinna

Inwestycja obejmuje 4 segmenty, każdy o powierzchni użytkowej ok. 134 m2 na działkach o powierzchni ok. 300 m2. Segmenty składają się z parteru, pierwszego piętra oraz poddasza, który można adaptować na część mieszkalną.

Więcej
Warszawa Wesoła, ul. Nizinna

Dom bliźniaczy posadowiony na działce o powierzchni ok. 800 m2, dla każdej połówki przeznaczone jest odpowiednio ok. 400 m2.

Więcej
book linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram